Hakkımızda

Alpke, bakır ve alüminyum iletken üretimi ile izolasyonu konularında, DMY Uluslararası Yatırımlar çatısı altında hizmet vermektedir.

Hakkımızda

Alpke, bakır ve alüminyum iletken üretimi ile izolasyonu konularında, DMY Uluslararası Yatırımlar çatısı altında hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Müşterilerimize dürüst ve güvenilir hizmet sunarız.

Ulaşılabilir yalın hedefler koyar, koyduğumuz hedeflere ulaşmak için sıkı ve disiplinli bir çalışma sergileriz.

Dinamik, yeniliklere açık bir teknik kadroya sahibiz.

Çalışanlarımıza güvenilir ve sağlıklı çalışma alanları sağlarız.

İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında yasal şartları baz alarak çalışanlarımızın iş güvenliği ve sağlığını en üst düzeyde tutacak önlemleri alır ve çalışma alanlarımızda bu önlemleri uygularız.

Misyonumuz

Dünya pazarındaki gelişmeleri yakından takip ederek, ürünlerdeki gelişme ve yenilikleri müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz.

Toplam kalite yönetimi konusunda titiz davranarak , ürünlerimizin kalitesini ve çalışanlarımızın performansını arttırmayı hedefliyoruz.

Müşteri ilişkilerinde her türlü geri dönüşü önemle irdeleyerek , müşterilerimizin öneri ve taleplerini karşılamaya yönelik çalışmalarda bulunuyoruz.

2010 yılında, İstanbul’da kurulan ALPKE A.Ş. ; Bakır , Alüminyum iletken üretimi ve izolasyonu konularında hizmet vermektedir. Şirketimiz ticari faaliyetlerine Joint-Venture olarak başlamış, 2013 yılı başında şirketin tüm hisselerini devralarak konumunu güçlendirmiştir.

Yine aynı yıl 1979 yılından beri İzoleli Bakır ve Aluminyum iletken üretimi konusunda faaliyet gösteren Kale Ticaret Bobinaj San. Tic. Ltd. Şti.‘ ni tüm ekipman ve personeli ile devralarak pazar payını ve üretim kapasitesini arttırmıştır.

İzoleli Bakır ve Alüminyum iletken üretimi konusunda tailor-made çözümler ile müşterilerine avantajlı alternatifler sunan şirketimiz, teknik altyapısını ve üretim kadrosunu geliştirerek ürün kalitesinde Avrupa’daki rakiplerinin kalitesini yakalamayı hedeflemiş ve bunu kısa sürede başarmıştır.

Trafo sektörünün artan talepleri doğrultusunda yeni makine yatırımları yapmaya devam etmekteyiz. Yapmış oılduğumuz kalite geliştirme ve kalite kontrol yatırımları ile IEC, DIN, TSE ve müşterimizin özel şartnamelerine uygun üretim yapabilmekteyiz. Bünyemizdeki test laboratuarlarında, imalatını yaptığımız tüm ürünleri test ederek ürün kalitesini müşterilerimize belgelendirmekteyiz.

Test raporlarındaki değerler doğrultusunda müşterilerimize %100 doğru veriler aktararak, teknik hesaplamalarında kolaylık sağlayabilmekteyiz. Kuruluşumuzdan itibaren ilkeli, dürüst ve kaliteli üretim anlayışlını benimseyerek kısa sürede kaliteli ürün teslimatını kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız.

Üç kıtada 20’nin üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirerek, ürün kalitemizi yurt dışında da kabul ettirmiş bulunmaktayız.